DoporučujemeZaložit web nebo e-shopAimee a RosieAimee a Rosie jsou dvě krásné brňandy. Nějakou dobu jsme si psaly s jejich paničkou přes net a sledovali jejich zážitky na webu. Nakonec jsme se domluvili na společné vychajdě a Barny byl z holek nadšený! Aimee ho měla neustáleza zadkem, kam se hla, musel jít i Barny:)  Ale i Rosie se Barnymu moc líbila. Ta chuděra nejdřív nechápala, jak může být pes tak rozděšený, ale pak si s Barnym i trochu pohrála.
Tak teď jen doufáme, že naše vycházka nebyla poslední a zase se brzy uvidíme!
Joey

  
 

 
Joey-mladý sympatický parson rassel terier. Je to horzně moc šikovný a  aktivní pejsek, který by pro svoji oblíbenou hračku udělal cokoliv.

Beník
 
 
Beníček je dlouhosrstý jezevčík, je  hodný a mazlivý. Jeho velikou láskou je jídlo, takže je asi tak za dva až tři jezevčíky:)
 
 


Ben


Ben je mladý kříženec dalmatina, labradora a nejspíš taky nějakého loveckého pejska. Je opravdu hodně akitivní a hlavně strašlivě divoký:)
Beník je náš nejčastější venčící kámoš! Pomalu ho opouští puberta, takže naše společné vychajdy už nejsou tááák moc adrenalinové. S Barnym si kluci pěkně padli do oka a dokáží se pokaždé krásně vyběhat. Když je s námi na vycházce Ben, Barny nestačí sledovat nic jiného a nějaké srnečky jsou mu v ten moment naprosto ukradený!:)

Cindy


Cindynka je neuvěřitelně krásná maldá fenka českého fouska. Je moc šikovná a dělá novým páníčkům jen radost. Na jaře se s ní chystají dokonce skládat lovecké zkoušky!
Se Cindynkou si Barny taky padnul do oka a pokaždé když jedeme do Herálce míří jeho první cesta k Vojtom za ní:) Cinda je přece jen taky ještě štěndo, i když je krásně vychovaná, a tak si s Barnym krásně vyhrajou. Hlavně se pořádně vyběhají. Je vždycky radost na ně koukat, jak jsou šťasní, že našli někoho stejně tak šíleného, jako jsou sami:)