DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O mě...


Tak abych se Vám taky krapet představil...

Jsem krásný, zrzavý chlupatec, nejmilejší a nejkrásnejší a nejhodnější a nejmilovanější psisko na světě. Aspoň tak to občas panička říká. Pak jsem teda občas taky pěkná potvora chlupatá, kousavec, trhač...ale to opravdu jen občas:)

Narodil jsem se 14.8. 2007 ve Výrovicích u Znojma u pána a paní Brunclíkových. Tam jsem taky prožil první týdny svého života. Bylo to moc prima, mám totiž 7 sourozenců a tak jsme si mohli hrát a hrát...

Panička si pro mě přijela už 27.9. 2007. Mohla si ještě vybrat ze tří štěňátek, ale já jsem byl nejhodnější a nejmilejší (nekousal jsem ji hned do boty jako bráška ( nechal jsem si to až do auta:) takže si vybrala právě mě (nebo spíš já jsem si vybral ji:) Pak jsme jeli strašně daleko, až do Chlumětína, takže jsem hned svoji první jízdu autem ujel víc jak 150 km. No nebylo to jednoduché, protože se mi strašlivě stýskalo po mamince a po tatínkoj, ale vydržel jsem to( panička mě totiž držela celou dobu na klíně:).  Doma na mě potom čekala veliká zahrada a připravený pelíšek, kam jsem hned zalezl a spal jsem a spal. Ani jsem moc nekňučel, pořád jsem se mačkal k paničce a dokonce jsme spolu spinkali i v peřinách:) Hned druhý den jsem ji už ale ukázal, co že jsem to zač, aby nevznikaly nejaké mýlky:) Poznal jsem nové kamarádky, číči Mindu a Mušličku. Moc se se mnou teda kamarádit nechtějí, ale já je jednou doženu...:) Taky jsme byli na první procházce ale hlavně jsem všechno okousal, ocumlal, případně počůral (což byla ale nehoda, teď už to fakt nedělám...)

Na nový domov jsem si zvykl opravdu rychle. A proč taky ne. Dostávám prima granulky namočené ve vývaru, mezitím občas slupnu nějakou svačinku jako třeba pribiňáček, tvaroh nebo nějakou tu pochoutku ze zverimexu. Chodím často ven na prochajdy, už jsme byli několikrát i v lese a tam se mi fakt líbí. Dokonce jsem našel i jednoho hříbka:) A aby panička věděla, že ji mám rád, tak jsem se už naučil i pár povelů, aby na mě mohla být pyšná.